spływy kajakowe mała panew

Rezerwacje
506 176 639

Rezerwacje
509 669 409

Adres e-mail
biuro@talent-kajaki.pl

Trasa nr 1

Samochodami przyjeżdżamy na przystań Tropicana w Zawadzkiem i ustawiamy się do kolumny za naszym busem. W kolumnie samochodów za naszym firmowym busem jadą już tylko kierowcy odwieźć swoje samochody na metę ( czyli przystań Amazonka ) w tym czasie pozostali uczestnicy udają się do kas oraz mają szkolenie na temat spływu. Gdy kierowcy zaparkują samochody na Amazonce zostają odwiezieni na Tropicanę naszymi busami – transport jest bezpłatny. Po dowiezieniu kierowców rozpoczyna się spływ.

Trasa nr 2 / 3

Samochodami przyjeżdżamy na przystań Amazonka i tutaj je parkujemy. Po spływie zwozimy wszystkich uczestników naszymi busami lub autokarem z powrotem na przystań Amazonka.

Pozostałe trasy

Szczegóły logistyki ustalane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od terminu oraz ilości uczestników.

Przed rozpoczęciem każdego spływu kwalifikowany instruktor z firmy Talent Kajaki udziela instrukcji dotyczącej spływu, zostaje dokładnie przedstawiona trasa z objaśnieniem charakterystycznych punktów na rzece Mała Panew, jest pokazane jak bezpiecznie wsiadać, siedzieć i wysiadać z kajaka tak by spływ był suchy i przyjemny. Pokazane są techniki wiosłowania i sterowania "kierowania" kajakiem.

Ps. Przy wyborze tr 1 na Tropicanie jest “ kino” na którym wyświetlany jest instruktaż.

By spływ był w pełni udany oprócz profesjonalnego sprzętu, który Państwu oferujemy ważny jest odpowiedni ubiór. Zakładając, że pogoda jest słoneczna wystarczą nam kąpielówki oraz koszulka. W przypadku deszczu warto mieć z sobą tzw. ”wiatrówki”,lub po prostu pelerynkę. Polecamy zabrać z sobą ubranie zmienne ! Uśmiech . Podczas spływu ważne jest również obuwie, w którym można wejść do wody. Nie polecamy na bosaka gdyż dno rzeki jest różne, 99% to piach ale są też kamienie, kłody drzew i można skaleczyć stopę, także pamiętajmy o odpowiednim obuwiu.

Można zabrać z sobą aparat fotograficzny oraz tel. komórkowy – należy jednak pamiętać by sprzęt ten odpowiednio zabezpieczyć przed zachlapaniem lub zalaniem. Na naszej przystani można zakupić takie profesjonalne etui wodoszczelne zakładane na szyję.

Po spływie pali się ognisko, można zabrać swój prowiant lub wygodniej można wszystko zakupić w naszym barze.

Oczywiście, że TAK – nawet dla najmniejszych posiadamy specjalne kapoki. Dzieci od 2 do 5 lat płyną gratis jako trzecia osoba w kajaku ( jest dla Nich miejsce ). Dzieci od lat 6 traktujemy i liczymy tak jak osoby dorosłe.

Można zabrać z sobą swojego pupila pod warunkiem, że nie zje nam kajaka Uśmiech i nie będzie stwarzać zagrożenia dla pozostałych uczestników.

W cenie wypożyczenia kajaka NIE ma ubezpieczenia. Jeżeli chcesz się ubezpieczyć to musisz to zrobić sam na własną rękę.

Spokojnie, my też nie lubimy pracować w deszczu. Prosimy jednak nie sugerować się długoterminowymi prognozami bo z tym jest różnie. Najlepiej w dniu spływu zerknąć w niebo i wtedy zdecydować, jeżeli jest zła pogoda to bez żadnych konsekwencji odwołujemy spływ a w przypadku osób które wpłaciły zaliczkę ( większe grupy ) wspólnie ustalamy inny termin lub oddajemy zaliczkę w 100% kwoty – nic się nie traci.

www.talent-kajaki.pl ©
Wszystkie Prawa Zastrzeżone